canlidestek lida
lida fiyatları
ÖDEME VE TESLİMAT SEÇENEKLERİ


LİDA FACEBOOK SAYFASI

İnternet sitelerinden Lida hapı araştırırken yada bitkisel ürün marketlerinde Lida zayıflama aramaya koyulduğunuzda dikkat etmeniz gereken tüm öğeler, orjinal lida’ nın nasıl özellikler taşıması gerektiği tüm açıklığıyla web sitemizde yayınlanmış durumdaydı. Fakat bizler zaman zaman geri planda kalan bölümlerimizi ön plana çıkartmayı faydalı gördüğümüz için yeniden sahte Lida’ nın nasıl anlaşılabileceği üzerine yazmak istedik.

Eski bölümlerimizden Sahte Lida hapı isimli sayfada küçük detayları sizinle paylaşmıştık. Bir diğer ve aslında en gözde bölümümüz olan Orjinal kapsül kısmında ise çok detaylı orjinal lida görselleri yayınladık. Bunların hepsini dikkatlice okuyup yorumlamanız bizim açımızdan çok önemlidir. Çünkü Lida kapsül gibi komplike bir ürünün orjinalliğinin kanıtlanması çok güç bir durum ve bunu ancak sizin takdiriniz kusursuz kılabilir.

Daha önce yayınladığımız birden fazla makale arasında en faydalısı ise uzun süre rağbet gördü. Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır ? sorusunun çeşitli yanıtları bu yazıda verilmişti.

Tüm bu kaynakların haricinde belirtmek istediğimiz bir diğer önemli konu kalite standartları bakımından oldukça prensipli olan üretici için Lida’ nın en önemli ürün olması ve her zaman orjinal ürünün standartlarının sahte üretimlerin üzerinde olmasını sağlamak için hummalı bir çalışma içerisinde olması. Bu zaman zaman Lida kullanıcılarını şüphe içerisine düşürebiliyor. Çok çeşitli görsel yenilemelerin yapılıyor olması siz değerli kullanıcılarımızın kafasını karıştırmamalıdır. Bizler bu yeniliklerin hepsini sebepleriyle en güncel şekilde web sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.
"Lida zayıflama hapı" Devamını Oku

Dai Dai hua Jiao Nang Lida Zayıflama hapı özellikleri ve üzerinde bulunan resim ve orjinallik belirtileri

- Bandrol Olarak dikkat edilmesi gerekir ışığa tutulduğunda yansıma yapmaktadır.
- Üzerindeki Yazılar kabartmalı olarak yazılmıştır.
- Kapsül renklerine dikkat edilmelidir. yeşil ve açık yeşil rengindedir
- Kapsül İçeriği acı bir tadı vardır.
"Dai Dai Hua Jiao Nang Lida" Devamını Oku

Son zamanlarda bir çok kullanıcımız şu soruyu soruyor: Lida’ da bir değişiklik var, bu değişiklik bizi şüphelendiriyor. Kutu ve kapsül tasarımları değiştirilmiş. Nedir bu ?
Biz de madde madde cevaplıyoruz; Konuya açıklık getirmek istememizin sebebi, ülmemizde sahteciliğin çok yüksek oranlarda bulunuyor olması karşısında bu aslında olumsuzluk ve şüphe getiren olayın, Çin’ li KmDali tarafından tümüyle biz Lida kullananlar için yararımıza bir girişim olmasıdır.
2009' da Lida kullananlar çok iyi bilirler. Çağın şartlarına ve bu büyük bitkisel takviyeler sektörünün trendlerine uymak açısından Kunming Dali 2009 başında ürünü sil baştan yarattı.
Değişiklikler daha iyi ve son baskı teknolojilerinin kullanıldığı yepyeni ve daha kaliteli bir Lida kutusu ile başladı. Yeni Lida kutusu üretiminde 2009 Mart ayında şirketin almış olduğu GMP “Good manufacturing practice” / “İyi Üretim Uygulamaları” onayıda önemli bir etmendir.
Süper mikro hologram 3 kat daha kaliteli ve inceltilmiş mikro baskılar ile yenilendi. Baskılarda 2. nesil Open Work teknolojisi kullanılmıştır.
Üretici fabrika KmDali’ nin kapsül, blaster ve muhafaza baskı platformunu yenilemesi ürünün iç materyallerinin tümüyle değişikliğe upramasıyla sonuçlandı. Buradaki asıl amaç dünya çapında bitkisel besin takviyeleri üreten tüm firmaların Vegetable “Tümüyle içerikli bitkisel kapsül yada tablet” prensibini benimsemesi ile alakalıdır.
Vegetable, aynen şu an reklamlarda gördüğümüz “konsantre deterjanlar” gibi yeni bir trenddir.
Asıl amacı eskiden, ev hanımlarının pastalarda da kullandığı ve sığır kemiği yada somon balığı kılçıklarının tozundan elde edilen hayvansal jelatin ile üretilen Lida kapsüllerin, artık tümüyle bitkisel, ağaç kabuk ve yapraklarından üretilen bir jelatin türü kullanılarak elde edilmesi ve bu sayede iç ekstrelerle birlikte tümüyle bitkisel bir kombine oluşturmasıdır.
Ne yazık ki vegetable kapsüllerin üzerine eski kapsüllerde olduğu gibi hayvansal katkı maddesi içeren gıda boyalarıyla logo ve kod numarası basılamamaktadır. Bu tip bir baskı hayvansal katkı maddeleri sebebiyle Vegetable amacına ters düşerdi.
Tüm bunlardan hariç olmak üzere artık Lida zayıflama kapsüllerini muhafaza eden aleminyum selefonun da tasarımı değiştirilmiştir. Farklı dillere ait açıklamalar ve turkuaz tasarımı ile yeni Lida kesinlikle orjinaldir. Yeni ürün için bu kısımdan detaylara ulaşabilirsiniz.
Gördüğünüz farklılıklar, çok sık olarak sahte versiyonları üretilen ürün için, üretici hak sahibinin sahte Lida ile mücadele yöntemidir. Sahte üretimler sürdükçe bu haklı savaş devam edecek, Lida’ nın tasarımı sürekli olarak değişecektir.
"Kunmingdali Lida Zayıflama Hapı" Devamını Oku

Orjinal Ambalajı Sahte Ambalajdan Ayırım Bilgileri:

1. Paketin üzerinde bulunan filigranda kullanılan dalgalı desende küçük küçük karakterlerle sahteden korunma teknolojisi uygulanarak "Genuie" yazısı ancak 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.

2. Döndürüldüğünde renk değiştiren hologram mevcuttur.

3. Işıksız ortamda renk mattır.

4. Kutunun ön yüzünde, sağ üst köşesinde genuie figürü içeren bir hologram bulunur.

5. Kutunun hologramı barındıran mat yüzünün soluna düşen yanakta, en üstte daire biçimli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir şekilde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını barındırır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler.

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu aleminyum folyo aydınlık ortamda parlar ve turkuvaz renkli çizgiler ile taranmış olan blaster desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli değişik dillerde "zayıflama kapsülü", taramalı baskıların dışındaki kısımda Lida logosu ile "Günde 1 kere, 1 hap" yazısı bulunur.

2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renktedir. İç ekstre rengi ise açık kahverengi "bej" renginde olmalıdır.

3. Kapsül açılıp içeriğinin tadına bakılırsa, lezzeti oldukça acıdır.

4. Kapsül içeriği açık kahverengidir.

Ürünün Orjinallik belirtilerini kontrol edebilir ve size gelen ürünün orjinal olduğunu test edebilirsiniz. Orjinal olmayan lida zayıflama hapı kullanmamaya dikkat edin. Orjinal lida kullanmaya dikkat edin ve sağlıklı bir zayıflama sağlayın.
"Dai Dai Hua Weight Loss Capsule Lida" Devamını Oku

Her yıl yüz binlerce insan kanserden, milyonlarcası kalp krizinden ölüyor ve özellikle ilginç olan şu ki, görece daha zengin toplumlar, daha ciddi ve karmaşık hastalıklardan muzdaripler. Böyle oluyor çünkü kimse aşırı yemeye, hatalı nefes almaya ve fiziksel tembelliğe, yani sağlıksız yaşam tarzına karşı ilaç üretemez. Bunlar alışkanlıkların düzeltilmesiyle iyileştirilebilecek durumlardır. Lida zayıflama hapı size kilo verdirerek kilo verebileceğinize dair güveninizi tekrar geri kazanmanızı sağlar. Yemeyi çok sevdiğiniz gıdaların cazibesini azaltır. Kısacası size yardımcı olur ancak alışkanlık değiştirmek için asıl önemli etken siz kendiniz olduğunuzdan her ilaç gibi Lida da size yardım etmekten daha öte gidemez. Diğerlerine göre daha etkilidir ancak olay yine de sizde biter.
"Lida Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz ?" Devamını Oku

Sayfalar:
kargo seçenekleri 5neden
Lida | Lida Zayıflama Hapı | Lida Sipariş | Google Sitemap | RSS | Google Search |
Uyarı!... Lida zayıflama hapı bir ilaç değildir. Zayıflamaya yardımcı bitkisel besin takviyesidir. Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden web sitemiz sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız. Orjinal lida zayıflama hapı kullanmalısınız.